Kategorie

Navštívené produkty

Následujte nás na Facebooku

Krém na nohy 75ml-prevence křečových žil

19-SU1

Nový produkt

Krém na nohy - 75ml - šungit - prevence křečových žil/8/

Více detailů

33 Kč s DPH

27 Kč bez DPH

Jednotková cena:
33 Kč s DPH za kus

Přidat do seznamu přání

Únava v nohách, jejich rychlá únava a načechrání, stejně jako notorické "oko" - to vše jsou první příznaky křečových žil!

 

Bohužel, mnoho lidí ignoruje první zvonky těla a zvuk alarmu, když je stav žil již v zanedbaném stavu.

 

Na prevenci křečových žil byly vyvinuty křečové přípravky. Jedním z nich je intenzivní balzám - venotonika na základě šungit s jírovce a rutinu, který pomáhá zbavit se problému v jejím počátečních projevů a zabránit rozvoji nemoci.

 

SHUNGA obsahuje jedinečné molekuly - fullereny, že blokování buněčné procesy oxidace, uvolnění je před volnými radikály, a tím přispět k obnovení výživy a buňky, stejně jako zlepšení mikrocirkulace.

 

Zahrnuty do složení japonského krému Sophora je vysoce udržovací rutina. Jeho přítomnost zajišťuje sílu a elasticitu kapilárních stěn, snižuje koagulační schopnost krve, zvyšuje odolnost vůči negativním vnějším faktorům. Přidáním extraktu z kaštanu koňského zmírňuje výskyt trombózy, zmírňuje křeče a otoky v nohách. Přeslička, že je vynikajícím antiseptikum, zastavit všechny zánětlivé procesy a rychle hojí rány.

 

Přírodní oleje z máty peprné, rozmarýnu a levandule, jakož i kakaa, slunečnicového a lněného oleje se staly dobrým doplňkem. Osušíme a vyživují pokožku, utáhli a uvolnily ji, uzdravili a zpomalovaly proces stárnutí.

 

Světlá struktura gelového krému je perfektně absorbována, takže na oblečení nezůstává žádný zbytek. Co je důležité, obsah krémových složek, které mohou vést k alergické reakci, je minimalizován.


Jak víte, onemocnění je jednodušší zabránit, než léčit! Udržujte nohy krásné a zdravé!

Další produkty ve stejné kategorii: (30)